Akinoks
Şirket Hakkında
  • Adres: Avunduk Şirketler Grubu;bünyesinde yer alan Avunduk Süt Ürünleri San.Ltd.(Meriç Süt),Mercem Gıda San,ve Akinoks Paslanmaz Çelik San.Ltd ile sektörlerinde lider olarak ada genelinde bilinirliliği olan bir gruptur. Süt ürünleri üretiminde 1998 yılında beridir ihracat odaklı çalışması ile ada genelinde Türkiye ve III. Dünya ülkelerine –Körfez ülkeleri- en çok ihracat yapan firma ödülleri almıştır.Türkiye’nin globalleşmiş ünlü markalarına fason üretimini de başarıyla devam ettirmektedir. Endüstriyel Mutfak Sanayinde,2004 yılında bu yana Kıbrıs adası genelinde bayiliğini yaptığımız Kristal Endüstriyel Mutfak,Galeri Kristal,Kristal Soğutma,Açık Büfe ve satış ve sonrası hizmetlerimizin destekçisi olarak kendi bünyemizde oluşturduğumuz Teknik Servisimiz ile Kıbrıs Türk Ekonomisine önemli bir girdi sağlamaktayız.Farklı sektörlerde yer alan şirketlerimiz ile önemli bir istihtam yaratan Avunduk Şirketler Gurubu, misyonu gereği her geçen sene gelişerek büyümesini devam ettirmektedir. Ticari hayatına ilke ve prensiplerinden ödün vermeden devam eden Avunduk Şirketler Grubu her sene hedeflerini daha yukarıya taşımaktadır.Çalışanları ve iş ortakları ile bir ekip ruhu oluşturmuş şirketler grubumuz adada öncü firmalardan olmuştur.
  • Merkez Şehri: Lefkoşa
  • Telefon Numarası: 03922279376
  • E-posta: info@akinoks.com
  • Web Sitesi: http://www.akinoks.com
  • Çalışan Sayısı: 0-3 personel
  • Çalışma Saatleri: Hafta içi + Cumartesi (yarım gün)

Avunduk Şirketler Grubu;bünyesinde yer alan Avunduk Süt Ürünleri San.Ltd.(Meriç Süt),Mercem Gıda San,ve Akinoks Paslanmaz Çelik San.Ltd ile sektörlerinde liderolarak ada genelinde bilinirliliği olan bir gruptur.

Süt ürünleri üretiminde 1998 yılında beridir ihracat odaklı çalışması ile ada genelinde Türkiye ve III. Dünya ülkelerine –Körfez ülkeleri- en çok ihracat yapan firma ödülleri almıştır.Türkiye’nin globalleşmiş ünlü markalarına fason üretimini de başarıyla devam ettirmektedir.

Endüstriyel Mutfak Sanayinde,2004 yılında bu yana Kıbrıs adası genelinde bayiliğini yaptığımız Kristal Endüstriyel Mutfak,Galeri Kristal,Kristal Soğutma,Açık Büfe ve satış ve sonrası hizmetlerimizin destekçisi olarak kendi bünyemizde oluşturduğumuz Teknik Servisimiz ile Kıbrıs Türk Ekonomisine önemli bir girdi sağlamaktayız.Farklı sektörlerde yer alan şirketlerimiz ile önemli bir istihtam yaratan Avunduk Şirketler Gurubu, misyonu gereği her geçen sene gelişerek büyümesini devam ettirmektedir.

Ticari hayatına ilke ve prensiplerinden ödün vermeden devam eden Avunduk Şirketler Grubu her sene hedeflerini daha yukarıya taşımaktadır.Çalışanları ve iş ortakları ile bir ekip ruhu oluşturmuş şirketler grubumuz adada öncü firmalardan olmuştur.

Bu firma için açık pozisyon görünmüyor.